Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien Facebook profils

Valmieras maratons pēc nedēļas

Vasara, it sevišķi tik laba, ir grūts laiks, lai sagatavotos pusmaratonam vai maratonam Valmierā. Ir vajadzīgs liels gribasspēks celties agri no rīta, lai paspētu noskriet treniņu pirms saule ir visu apkārt uzkarsējusi. Ir vajadzīga liela drosme un daudz ūdens, lai skrietu dienas vidū, kā arī dzelžaina apņēmība, lai nevis dotos uz pludmali un dzertu aukstu alu, bet skrietu.

Jāsaka atklāti, ka man tas nav izdevies nevienu no četriem gadiem kopš skrienu. Jums, akcijas Uzdrošinies noskriet 2 dalībniekiem, gan tas lielākai daļai ir izdevies. Un kā nesen vienā intervijā teica labs skrējējs – jūs visu jau esat izdarījuši. Tagad tik atliek aizbraukt uz Valmieru un pielikt punktu. Un nešaubos, ka Valmieras maratona vai pusmaratona finiša līnija tiks sasniegta ar smaidu uz lūpām un vēlēšanos vēlreiz ko tādu izbaudīt.

Pēdējā nedēļa pirms sacensībām jūsu treniņu plānos ir daži viegli treniņi un lielākā uzmanība jāvelta sagatavošanās darbiem sacensībām. Jābūt drošiem par skriešanas apaviem un tērpu, jāizplāno nokļūšana uz Valmieru. Un noteikti vēl jātiek skaidrībā par simts un vienu sīkumu. Ko ēdīsi sacensību rītā, kā ģērbties gaidot startu un kurā vietā VSK Noskrien komanda fotografēsies?

Lai arī katras sacensības ir kaut kas unikāls, tomēr mēģināsim dot padomus par šiem un citiem jautājumiem.

Pēdējā nedēļa

Treniņi. Lai arī jums liekas, ka esat gatavi startam un ātrāk vai lēnāk noskriesiet, tomēr turpiniet veikt treniņu distances. Man pašam pēdējā nedēļa pirms maratona negribējās nemaz skriet, bet vajag. Skrieniet viegli un izbaudiet, bet noteikti nepārforsējiet. Nekādi ātruma treniņi vai izmēģinājumi. Trauma pēc tik ilgām treniņu nedēļām noteikti nav vajadzīga. Tāpat, basketbolistiem un futbolistiem, vajadzētu atturēties no tādu sporta veidu treniņiem. Pat pusstunda ar draugiem bumbas paspēlēšana var pārvilkt svītru visam darbam.

Stratēģijas izdomāšana. Piesakoties akcijai, jums katram bija sava vīzija par ilgumu, kurā jūs gribētu noskriet. Kādam tās bija divas stundas pusmaratonam vai četras maratonam un kādam galvenais bija noskriet un tikt līdz finišam. Tagad pēc treniņiem jūsu domas noteikti ir mainījušās. Esat piedalījušies sacensībās īsākās distancēs un iespējams kādā treniņā esat izmēģinājuši skriet cik ātri vien varat. Lai arī kādas būtu jūsu ambīcijas, pirms sacensībām vajadzētu izdomāt kādā tempā gribētu skriet.
Noskrien.lv lapā ir iespēja iegūt špikerus vēlamajam finiša laikam un skrienot sekot tam līdzi, kā arī atkal tempa turētāji nodrošinās dažādus tempus gan pusmaratonam, gan maratonam. Parasti to saka par maratonu, bet domāju, ka arī pirmajā pusmaratonā vajadzētu finišēt daudz nedomājot par laiku, jo izstāšanās vai lielas mocības tajā varētu atņemt jums vēlmi vēl kādu reizi skriet. Bet no otras puses, skriešana ar pusi spēka jums var nedot vajadzīgo gandarījumu par finišēšanu. Kā teica kāda no pirmās akcijas dalībniecēm, ja nebūšu kārtīgi nomocījusies, neliksies ka esmu ko nozīmīgu paveikusi.
Viss ko varu ieteikt ir distances pirmos kilometrus skriet jums pārliecināti komfortablā tempā. Izmantojot špikeri vai tempa turētājus, bet uzsāc mierīgi un, ja jūti, ka viss ir kārtībā, tad skrien ātrāk. Pie tam šāda stratēģija dos jums iespēju apmierināt sportiskās ambīcijas, jo jums būs vairāk spēka distances otrā pusē un noteikti apdzīsiet tos, kuri uzsākuši skriet pārlieku ātrā tempā un izpumpējušies.
Reiz dzirdēju kāda pieredzējuša maratonista padomu tādam, kurš taisījās skriet savu pirmo maratonu. Padoms bija tāds, ka pirmajā maratonā vienmēr būs jāiet un, ja jau būs jāiet, tad labāk to darīt ir jau no starta, lai varētu maratonu finišēt skrienot.

Sagatavošanās. Ideāli būtu, ja kādu treniņu jūs varētu aizvadīt aptuveni tajā pašā laikā kad sāksies Valmieras maratons. Apģērbt tās pašas drēbes, skriet tajās pašās kedās un pirms tam ēstu to pašu ko plānojat ēst sacensību dienā. Protams, Valmierā svētdien var spīdēt saule, līt lietus, bet jūs būsiet lielākā pārliecībā par savām brokastīm, vēderu, laikiem un apģērbu.

Trase. Viens no sagatavošanās uzdevumiem būtu trases vizualizēšana sevī un noskriešana domās. Tā labāk ir izplānot dzeršanas vietas, enerģētisko želeju uzņemšanas brīžus un vietas kur pamāt ar roku atbalstītājiem. Tases shēmas ir pieejamas Valmieras maratona mājas lapā, kā arī iespējams visas distances noskriet izmantojot filmu.

Ēšana un dzeršana. Šajā jomā cik galvu tik metožu, bet visi kā viens runā par pastiprinātu ūdens uzņemšanu pēdējās dienās pirms sacensībām. Es savā ēdienkartē neko nemainu, ne pastiprināti ēdu ogļhidrātus, ne medu un kūkas. Kā arī pastas ēšana iepriekšējā vakarā man nav nekas īpašs, jo pastu ēdu vairākas reizes nedēļā tāpat.
Lai arī ko jūs ēstu papildus vai izmēģinātu, ņemiet vērā, ka iepriekšējā vakarā noteikti nevajadzētu nekādus eksperimentus, savādāk tas var nelāgi izpausties sacensību rītā ar vēdergraizēm vai pat sāpēm.

Valmiera. Reģistrēties sacensībām, izņemt numuru un čipus varēs jau vienu dienu iepriekš 17. septembrī no 10-19 teltī pretim Valmieras pilsētas domei, kā arī sacensību dienā no 9:00. ņemiet vērā, ka starts ir 12:00 un labāk ir ierasties laicīgi. Pie tam par labu uz Valmieru braukt dienu iepriekš ir dalības maksā iekļautā Pasta Party, kas paredzēta sestdien ap septiņiem vakarā sacensību centrā pie Valmieras pilsētas domes.

Jura Beļinska un Jura Piebalga padomi pēdējai nedēļai pirms starta.

Sacensību diena

Apģērbs. Šķiet, ka jums ir paveicies, jo 18. septembris nebūs šī gada karstākā diena, bet ņemto vērā iepriekšējo Valmieras maratonu pieredzi – var līt, būt krusa un spīdēt saule. Pie saules noteikti jāpadomā par cepuri vai lakatu, kā arī lietus gadījumā par kaut ko siltāku pirms starta.

Ēšana. Labākais risinājums ir auzu pārslu putra trīs stundas pirms starta, bet tiem kas dodas uz Valmieru no Rīgas varu ieteikt pa ceļām tikt galā ar kādu banānu un ūdens, ūdens un ūdens. Par brokastīm, enerģētiskām želejām un ko kurā laikā izturibai.lv padomos.

Privātās lietas. Man Milānā pirms starta vajadzēja divas reizes un vienu vēl pirmajā parkā otrajā kilometrā. Bet pēc tam – nekādas intereses. Lai arī šis jautājums bija manu uztraucošo jautājumu sarakstā, bet droši vien skrienot kaut kas tur saslēdzas un viss. Bet par to nevajadzētu uztraukties. Trases malās pēc noteikumiem ir jābūt tualetēm, kā arī Valmierā nebūs tik ļoti daudz dalībnieku, lai veidotos neizstāvāmas rindas.

Starta drudzis. Atskanot starta šāvienam skrējiens sākās un visu laiku kāds tevi apdzen. Tā pat visam tam pūlim traucoties uz priekšu, grūti ir noturēt savu tempu un neļauties starta drudzim, kad visi skrien, meklē trajektorijas un brīvāku vietu kur skriet. Garās distances nav sprints un šeit vēlams ir ieturēt vienmērīgu tempu un sākumā nepārforsēt. Lai arī visi saprot, bet startā pie tā vajadzētu piedomāt īpaši. Klausi savam pulsam, špikerim vai meklē tempa turētājus. Tos kas apdzen tevi startā, apdzīsi otrajā aplī.

Tempa turētāji. Valmieras maratonā būs tempa turētāji no VSK Noskrien. Pusmaratonam tu varēsi turēties kopā ar 1h45min finiša laika tempa turētājiem, 2h00min un 2h15min, bet maratonam tempu turēs finiša laikam 3h30min, 4h00min un 4h30min. Tempa turētāji ir domāti priekš skrējējiem un gadījumā, ja sacensību laikā ir kāds jautājums par laiku, dzirdināšanu vai pat dīvainām sajūtām, tad zini – tempa turētāji būs vairāk kā priecīgi tev palīdzēt ne tikai turēt tempu.

Soļošana. Nav neviens likums, kas aizliedz tev apstāties dzirdināšanas punktos un lēnām padzerties. Nav nekas slikts, ja tu nostājies trases malā un izmasē sāpošo kāju. Tā pat, ja tu uz priekšu tiec soļojot un tas tev dod spēkus vēlāk atkal turpināt skriet, tad droši tā dari. Pusmaratona kontroles laiks nav īpaši noteikts un par pusmaratona noskrējēju tu tiksi saukts arī, ja visu ceļu nebūsi skrējis. Maratonam kontroles laiks ir piecas stundas un trīsdesmit minūtes.

Finišs. Pusmaratonu var noskriet katrs, kurš tam ir trenējies. Maratonu attiecīgi tas kurš trenējies drusku vairāk. Noteikti, tu kādu treniņu esi izlaidis, vai kādā paslinkojis, bet tā dara visi. Toties tu esi trenējies, tu esi skrējis garus gabalus un finiša līniju sasniegsi. Bet, lai arī cik tev grūti ir gājis, vai cik daudz tev ir bijis jāiet, finišā smaidi, jo tu to esi izdarījis. Tu esi noskrējis. Kā arī finišā parasti notiek visaktīvākā fotografēšana un ar smaidu uz sejas izskatīsies labāk.

Bet jebkurā gadījumā tie visi ir tikai padomi un ieteikumi. Tāpēc jau jūs trenējaties, tāpēc jau jūs gatavojāties, lai visus knifus un sīkumus izjustu uz savas ādas un sacensības būtu tikai patīkams piedzīvojums. Un, ja arī skrienot jums liksies, kāda velna pēc, bet tad kad būsiet noskrējuši, gandarījums par izdarīto atnāks. Noteikti atnāks. Veiksmi Valmieras maratonā.

Un labākai pēdējai nedēļai, apkopoju dažus rakstus par Valmieras maratonu:

37 komentāri rakstam Valmieras maratons pēc nedēļas

  • papucis

    Nedaudz gribētos iebilst par klausīšanu savam pulsam startā – labāk sekot līdzi tempam, jo pulss pirmās 2..5 minūtes pēc starta kāpj salīdzinoši lēnām augšā kamēr tajā laikā var noskriet pirmo lidojošo kilometru uz urrā bet pēc tam tikai saprast, ka skriets daudz par ātru un sadedzināta tā enerģija, kura pēdējos kilometros būs ļoti nepieciešama

  • raitis1898

    izskatās, ka ar laika apstākļiem varētu būt tīri labi (protams, ja nekas nemainās), jo šobrīd WindGURU (http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=69) svētdienai sola saulainu laiku un bez vēja un vētrām. :)

  • BeLinda Lindams

    Jau iepriekš atvainojos par atklātību, bet tās “privātās lietas” mani šobrīd satrauc visvairāk, jo jau divus treniņus ir nācies meklēt tuvākos krūmus.

  • bredato bredato

    pirmo reizi skriešu Valmieras pusmaratonu, salīdzinot ar citiem skrējieniem, šeit likās (no video) daudz pagriezienu

  • Andulis

    …visam tam pūlim traucoties uz priekšu, grūti ir noturēt savu tempu un neļauties starta drudzim, kad visi skrien, meklē trajektorijas un brīvāku vietu kur skriet.

    Ar šito var labi cīnīties, startā nostājoties PAŠĀ AIZMUGURĒ. Un tad pamazām vien lielu daļu apdzīt – tas ir patīkami! :) Ja gadās paziņas, var vēl kādu vārdu pārmīt.

  • Andulis

    Noskatījos video, bet Valmieras trasi (daļu no kuras tomēr esmu 2x skrējis!) neatpazinu. :( Kaut kā dabā viss liekas citādi… Tā ka sevišķi saspringt par šo izstrādājumu (video), manuprāt, nav vērts. ;)
    Pagriezieni būs, bet pārvarami. :)

  • Sveiki! Nedaudz tieku biedēts ar Valmieras reljefu! Bail nosisties no tempa, ja būs augšā lejā augšā lejā :P Vai ir tik traki? Skatoties video tā nelikās. google earth uzrāda max kritumu/kāpumu 2,3% 5. km sākumā un 7. km beigās, kas škiet nieks. Lūdzu, komentāri?

  • Aivars703 Aivars703

    Vēl viens ieteikums maratonistiem. Izskrienot trešo apli pirms finiša līnijas celiet rokas, smaidiet, pozējiet fotoaparātiem, ļaujiet lai publika uzgavilē jums…. un tad klusiņām ar prieku dodaties pēdējā ceturtajā, visgrūtākajā, aplī. Ar šādām izdarībām jūs būsiet nošāvuši divus zaķus ar vienu šāvienu – finiša bildes būs daudz vairāk un šajās jūs izskatāties visai svaigs (kad pēc tam paziņām rādīsiet, nav obligāti jāsaka ka tas bildēts 33.kilometrā) un patīkamas emocijas no skaļā atbalsta un klātesošo izjokošanas aikavēs drūmas domas un nogurumu pirmos 4.apļa kilometrus.

  • papucis

    man sacensību laikā tikai 1x ir nācies apmeklēt labierīcības :) visādi citādi pirms starta vienmēr ir sanācis nokārtot šīs privātās lietas, ka sacensību laikā tās netraucē.

  • Andulis

    Bullīts: 1) salīdzinot ar NRM, Valmiera varētu būt mazliet(!) viļņotāka, taču nekas briesmīgs. [Ja kāds zina precīzos kāpumu/kritumu metrus – padalieties.] Vispār jau cilvēkiem, kas maratonu skrien zem 4 h, par to ļoti uztraukties nav pamata. :)

    2) Nosisties no tempa paugurainā trasē, manuprāt, ir gluži OK. Ieteiktu vadīties pēc sajūtām, ne aparātiem. Tad – ko zaudēsi kāpumos, atgūsi noskrējienos.

  • Geo Geo

    Par reljefu runājot – man pulsometrs pirms gada uzrādīja 150m kāpumu summu. Nezinu cik precīzi ir tie dati, bet aplī tas sanāk 37,5m, kas tā arī aptuveni varētu būt, jo ir divi izteiktāki kalniņi un tad vēl vairāki posmi ar lēzeniem kāpumiem.

  • Geo Geo

    Pēdējā nedēļā vajadzētu atturēties ne tikai no basketbola un futbola, bet gandrīz vai apdomāt katru kustību ko veic. Man liekas, ka es pēdējā laikā ļoti uzmanos, bet jau divas reizes esmu bijis par mata tiesu no traumas. Vienu reizi liecoties pēc mašīnā nokritušas mantas gandrīz atsvaidzināju vecu un ļoti sāpīgu muguras sasitumu. Otru reizi gultā grozoties spēcīgi atsitu celi pret radiatoru:) Par laimi abi gadījumi palika bez sekām.

  • Aivars703 Aivars703

    2010.gada Valmieras maratonā uzrādīja 175m. Bet tas patiešām nav daudz. Man grūtākā vieta bija pirmsfiniša kāpums (celiņš no dīķa augšā). Trases augstumu starpība ir tikai 12 metri(4-stāvu māja), kas ir ļoti maz. Salīdzināšanai Tallina – 140 metri un augstumu starpība 31 metrs. Ozolnieki (pusmaratonu reizinu ar 2) – 190 metri, augstumu starpība 13 metri. Cipari protams aptuveni, ņemti no mana 305 Garmina.

  • Paldies par reljefa info, būs ok! :)
    Pāris nedēļas līdz NRM’11 dēli tā arī mani nesaprata (laikam), kad taisnojos, ka nevaru spēlet “nekādu” futeni un lēkāt ar bmx varu satraumēt pēdas… šī piesardzība atmaksājās :)

  • Runājot par uzmanīšanos ir tā, ka pārlieku liela uzmanīšanās var dot pretējo efektu. Galvenais būtu šajā pēdējā nedēļā nemēģināt neko jaunu. Ja neesi spēlējis futbolu, tad nespēlē. Ja visu vasaru neesi kāpis uz riteņa, tad nekāp arī nedēļu pirms maratona.

  • ro

    Kad es biju vairākus mēnešus cītīgi gatavojusies savām pašām pirmajām sacensībām, NRM pusmaratonam, tieši pēdējā vakarā pašas balkonā uzkāpu uz bites. Katrā ziņā izmisums bija liels, kāja piepampusi, bote knapi der. Tomēr galu galā viss bija ok, pēc finiša konstatēju,ka skrienot intensīvākas asisnrites rezultātā pampuma nemaz nav vairs.

  • sm72 sm72

    Manas zobu lietas laikam ir psihosomātiskas, jo šodien nācās izraut vienu zobu. Līdzīga situācija bija nedēļu pirms NRM 2010 gadā :( Līdz ar to Valmierā tempu turēšu “uz svaigumu”:)

  • Vaivars

    Man ar līdzīgi, tieši pirms Jūrmalas, un ieliks vietā tikai pēc Valmieras skrējiena… :) Toties ar izrautu zobu ir ļoti patīkami skriet, ir tik forši elpot pat muti nepaverot :D Tīri žēl, ka vēl kādu nevajadzēja izraut, 100% būtu rekords Valmierā! Veiksmi visiem maratonā!

  • papucis

    Manuprāt var darīt visu ko vien sirds kāro, pāris mēnešus atteikties no kaut kā viena pasākuma dēļ – tam jābūt kam ļoti nopietnam, ievērojamam PR, cīņai par godalgotām vietām, ievērojamai dalības maksai vai iespēja būt vienam no retajiem kas tiek piedalīties sacensībās, utt .. bez tam, PR var atnākt arī pilnīgi negaidot :)

  • Vai arī vienkāršāk – tam jābūt kam īpašam! Piemēram – pirmajam maratonam ;)

  • Andulis

    Papuci, šķiet, ka runa bija par vienu nedēļu, ne pāris mēnešiem… ;)

  • papucis

    nav jau nekādas starpības, nedēļu vai vairākas, ja būs lemts, tad būs, lai arī no varbūtību teorijas sanāk, ka ilgākā laika posmā ir lielāka iespējamība satraumēties, tādēļ nedēļu pirms pasākuma nav jēgas vairs izvairīties no nepatikšanām, varbūtība tāpat šādam notikumam ir niecīga :) Ja vien nedara kā Signis teica – nedēļu pirms pasākuma sāk futeni spēlēt un braukt ar velo :)

    Ar to pirmo reizi ir kā ar pirmo reizi, ar katru tas notiek savādāk :) Vienmēr jau visu nevajag saplānot, ir lietas, kas notiet pašas no sevis brīdī, kad esi tam gatavs :) vai arī neesi :)

  • MGQN čiekurs

    Gribēju jautāt, varbūt kāds zina, kurā km trasē būs izvietoti ūdens punkti?

  • papucis

    jā, ūdens punktus būtu ļoti svarīgi zināt jau pirms starta, lai var saplānot savējo atbalstu

  • Didzis Didzis

    Kilometrus konkrēti nepateikšu,bet dzirdināšanas punkti trasē divi – netālu no starta,pie teātra(apmēram 200-300 metru no starta),un – Brīvības,Tērbatas ielu krustojumā(kur iznāk skriet 2 reizes garām viena apļa ietvaros).Ieskaties video,tur varētu “sazīmēt”.

  • _Edgars_ _Edgars_

    Kāds Valmierietis vai zinātājs varētu padalīties ar info , kur auto transportu tuvāk startam varētu nolikt sacensību dienā.

  • Deniss

    Visas Valmieras Maratona fotogrāfijas pēc dalībnieku numuriem varēs apskatīt http://www.sportsnaps.com/photos/search/lv/sportlat-valmieras-maratons_56/2011-09-18/valmiera/?eventid=56

  • Es sarēķināju aptuvenos kilometrus tiem dzirdināšanas punktiem (pieņemot, ka būs tur, kur Didzis teica). Ja kādam slinkums pašam rēķināt, te būs:
    0.2K
    4.8K
    8.9K
    10.8K
    15.4K
    19.5K
    21.3K
    25.9K
    30.0K
    31.9K
    36.5K
    40.6K

  • Geo Geo

    Vistuvākā stāvvieta laikam sanāk pie kultūras nama, kas ir gandrīz pie starta, bet tā ir maziņa un ātri būs pilna. Vienkāršākais varētu būt atstāt pie lielās Maximas stāvvietā, tur ir arī pazemes stāvs vai arī uz blakus ielām (Apiņa, Upīša). Tur sanāk kādus 500m iet līdz startam, bet tas ir ārpus trases Rīgas pusē un nebūs jāgaida, lai ātrāk tiktu prom.

  • MRX MRX

    Deniss
    16/09/2011 at 13:51

    cerams, ka nebuus ziepjutrauka shkjiibaas/greizaas bildes pa 10 USD gabalaa ;)

    sorry par sarkasmu, bet paskatiijos tajaa maajaslapaa dazhas bildes – nu murgs… kaut kaada freilene prasa pro-fotograafa honoraaru par savaam vecmaaminjas albuuma cieniigajaam bildiiteem – miglas bildes ar shkjiibu horizontu un nesalasaamu kompoziiciju… nu kauns, arii reportaazha tomeer jaaprot taisiit… protams, var jau iebilst – negribi, nepeerc… bet nu daargie biedri “fotograafi”, pirms noteikt cenu savam “shedevriem”, padomaajiet ar galvu… ;) katraa zinjaa, mana ome ar mobilo nofochees labaak un for-free ar mobilo, nekaa dazhs labs tajaa maajaslapaa, kas par savu braakji prasa naudu :)))

  • Andulis

    Varbūt tomēr kritizēsim tad, kad būs, ko kritizēt (būs Valmieras bildes)…
    Personīgi man – tīri labi patika BalticMiles skrējiena bildes tajā lapā. Savukārt, Vecāķu pludmales skrējiena fotogrāfs savu produkciju piedāvā par brīvu. Tā ka ir visādi varianti.
    Kā paši SportsSnaps.com raksta: “Mūsu bildes tiek iegūtas no ik viena, kas vēlas pārdot fotogrāfijas – profesionāliem fotogrāfiem, sporta entuziastiem, amatieriem, aģentūrām, kā arī žurnālistiem.” Tātad ir, no kā izvēlēties.

  • MRX MRX

    Anduli, es nekritizeeju maajaslapu, es tikai izteicu sashutumu par dazhu ziepiishknipseetaaju attelu attieciibu cena/kvalitaate :)
    Un labaak, lai NAV ko KRITIZEET ! Bet ir KO baudiit un IR par ko maksaat 0.1 vai kaut vai 10 USD :)

  • Sveiki, biedri! :)

    Es te iepriekš biju apjautājusies organizatoriem par dzirdināšanas punktiem, oficiālā atbilde ->

    “Dzirdināšanas punkti būs pie teātra (pirmajā aplī tie ir 200m, kad nedzer parasti neviens, bet pēc tam sanāk tur 10,74 km; 21,2 km; 31,75 km) un uz apļa, kur reversā kustība (4,1 km; 14,65 km; 25,2 km; 35,75 km)”

    Arī par wc apjautājos ;)

    “Tualetes būs pie teātra un viena vai divas tur, kur reverss (dzirdināšanas tālais punkts)”

    Un, ja nu vēl kādu interesē, kas būs ar km rādītājiem ->

    “Kilometru rādītāji būs ik pa 5 km un maratona distancei vēl 40, 41, 42….”

    Tādi, lūk, tie pīrāgi!

    Tad jau tiekamies uz starta! Ā, nē, pirms tam uz bildēšanos :)

    NOSKRIEN(AM) :)

  • Andulis

    Labi, MRX, lai tā būtu. Vislabāk jau, ja mums piedāvās 10 $ vērtas bildes par 10 centu cenu. :)
    Starp citu, konkurenti arī nesnauž; viņiem gan drusku cits piedāvājums.

    Dagnija, paldies par info!

    Vispār jau orgi paši varēja šīs ziņas ielikt mājaslapā… bet kamdēļ gan viņiem pūlēties, ja ko līdzvērtīgu izdara čaklie noskrienieši… ;)
    Vismaz daļēji orgi ir labojušies. Parādījušās jaunas kartes ar dzirdinātavu un WC atzīmēm!

  • Didzis Didzis

    Tās dzirdināšanas varētu būt apmēram tā kā OreMan sarēķinājis. Bukletā – programmiņā, atkal dušošanās iezīmēta 5.vidusskolā(pie autostāvvietas).Mēģināšu atcerēties ,tad šodien apjautāšos kādam zinošākam.

  • Didzis Didzis

    Stāvlaukumi – aiz kultūras centra,pie 2. un 5.vidusskolām. Man tā īsti nav skaidrs bērnu skrējiena starta laiks 13.45,jo parasti šādi skrējieni ir pirms lielā starta ,turklāt šai laikā varētu būt pietiekami liela plūsma pusmaratonistu finišā,arī maratonisti ies 3-ā aplī.PAŠLAIK Valmierā riktīgi gāž lietus – lai jau līst,rīt cerams viss būs okey.

  • Andulis

    Nolēmu piefiksēt dažus skaitļus, lai nepazūd. :)
    Valmieras maratona dažādām distancēm šogad INTERNETĀ ir reģistrējušies pavisam [*] 2215 (105-106) dalībnieki. Iekavās – VSK Noskrien oficiāli pārstāvošie. Tai skaitā:

    – maratons 208 (31-32)
    – pusmaratons 617 (56)
    – satelītskrējiens 752 (13)
    – nūjošana, abas distances 79 (1)
    – bērnu skrējieni, abas distances [*] 559(!) (4)

    Pieņemu, ka finišētāju skaits būs līdzīgs, varbūt drusciņ lielāks. Vēl jau daži uz vietas pieteiksies – bet daži citi, savukārt, nestartēs.

    * Viens no bērniem reģistrēts divreiz. :) Tāpēc kopskaitu, kā arī bērnu skaitu rakstu par 1 mazāku, nekā Sportlat variantā.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.