Taku skrējiens Parīzē? Jā, tas ir iespējams!
Eco-Trail de Paris šogad notiks jau 10.reizi, un tieši ar skrējienu Parīzē aizsākās nu jau sešu pilsētas skrējienu sērija EcoTrail Events (Brisele, Madeiras sala, Madride, Parīze, Oslo, Stokholma). Sacensību rīkotāju mērķis urbānā vidē piedāvāt skrējienu dabā, parādot gan dabas, gan kultūras dārgumus.
Eco-Trail de Paris veidotāji radījuši īstu taku skrējienu Parīzes tiešā tuvumā Ile-de-France reģionā, ar finišu pašā Parīzes sirdī. Meža ceļi, takas, parki apvienojumā ar Medonas observatoriju, Saint Cloud apgabalu, Versaļas mežiem, Chaville, Senžermēna salu, Marsa laukumu un, protams, Eifeļa torni ir tikai daži no īpašajiem objektiem, ko būs iespējams iepazīt šajā dabas skrējienā urbānājā vidē.
Skrējiena dalībniekiem tiek nodrošināta sabiedriskā transporta biļete, nokļūšanai uz starta vietu.
2017. gadā jāpiedalās trijos Ecotrail – Parīzē, Stokholmā un Cēsīs.
Signis “Eko” Vāvere :)
Izskatās labi.
Rīgā arī šādu varētu uztaisīt: starts Mežaparkā, apkārt Ķīšezeram, Šmerlis, Biķernieku mežs, Daugavas promenāde un finišs TV tornī :)
Bro, tāda trase, cita starpā, labi palīdzētu manai nostaļģijai pēc “vecā” Rīgas maratona :) Arī caur Mežaparku, ap Ķīšezeru.
Toreiz gan, protams, asfalts bija. Bet vismaz galvenā ideja tā pati – apskriet Ķīšezeru.
Protams, neaizmirsīsim arī jaunāku vēsturi – noskrien.lv/kalendars/2014/riga-eco-trail-2014/ ;)
Koptreniņš?
Ja par 2014., tad sacensības.
Ja par Parīzi-2017, tad koptreniņš :)
Klau – neliela iesācēja neskaidrība, proti, grasos pirmo reizi pievarēt kādu ārpus robežu skrējienu, līdz ar to nekad neesmu saskārusies ar “Medical sertificate” formu. (šajā gadījumā: http://traildeparis.com/page/125/Medical_certificate.html )
Vai pietiek ar ģimenes ārsta atzinumu?
Es piriekš dalības Parīzes maratonā orgiem iesniedzu pašas aizpildītu piedāvāto standarta sertifikāta formu, kuru apzīmogoja un parakstīja ģimenes ārsts.
Esmu vairākas reizes pildījis tādu dokumentu, gan ģimenes ārsts, gan imaginārs ģimenes ārsts. Un toreiz kad noskrien.lv devās uz Itāliju skriet, tad septiņiem skrējējiem bija gandrīz septiņi dažādi veidi. Pat uz vietas uzrakstīts vai vienkārši novicināta kaut kāda lapele gar deguna galu.
Jā, viņi skatās formāli. Ģimenes ārsts ir ok (mana tik katru reizi paprasa vai esmu, ko tādu darījusi un katru reizi skaidroju, ka viņa ko tādu jau ir parakstījusi :)), vienreiz man parakstīja draudzene, kas ir infektologs ar piebildi, ka viņa neparaksrās par manu grīgo veselību uttt. Man šķiet, ka teorētiski pat zobārsts vai ginekologs var, galvenais lai ārsta id/numurs vai kas tas skaitās..
Ja gribi pēc būtības ne tikai ķeksi, tad laikam labākais variants ir sporta ārsts.
Citāts no manis paša raksta par medicīnas sertifikātu Turīnas maratonā: “Nu, kā parasti – jāimprovizē… Pats sev izrādos gana labs ārsts, aizpildu lapeli ar izdomātu ārstu, ārstniecības iestādi, izdomātu zīmogu apakšā un sūtu ieskenētu šiem. Pienāk atbilde, jā, paldies, viss kārtībā.”
Es arī šādi esmu improvizējis, strādā :)
+ nav jātērē laiks un nauda ejot pie dakterīšiem…
Varbūt ne tik bieži cik skrien maratonus un vairāk tajās zemēs, bet reizi pa reizei vajag visu pārbaudīt. Tīri savam priekam. Protams, arī viņi uz to skatās tīri ķeksīša pēc, bet kaut kāds pamats tam visam ir. Dzīvojot vienu dzīvi, gribas taču skriet vairākas reizes.