Es īsti neredzu iemeslu kāpēc paika būtu pamats ar ko sākt. Ok, cilvēkiem ar lieko svaru utt, bet tas nav par šo.
Ar pliku ēšanu taču rezultāti neuzlabojas. Pamats ir treniņi - barība ir enerģijai, muskuļiem utt.
Principā, ja ēd +/- pilnvērtīgu barību, tad normāls treniņprocess ir tas, kas tev dod rezultātu un visam būtu jābūt ok ar enerģiju un atjaunojumu.
Pieļauju, ka OBV vai vitamīnu trūkums vai grūtāk sagremojama pārtika varētu palēlināt atjaunošanos, kas attiecīgi nākamajā treniņā var radīt bedri, bet nu nekur jau nav teikts, ka ēdot savādāk, kājas būtu vieglas kā pūciņas. Galvenais neskriet ar pilnu vēderu :)
Šis būtu interesants eksperiments kādam, kas no sacensībām uz sacensībām vienādi gatavojas un rezultāti ir +/- visu laiku vienādi. Tāds varētu sākt šādu sportisku diētu un tad padalīties ar rezultātiem - cik tas dod. Būtu ļoti interesanti un noderīgi.
Es pats tādam pētījumam galīgi nederu
11:37
03/05/2014
Treniņplānu ir kā pļavā zāle, ņem kurš patīk. Kad es sāku bērnībā interneta nebija... Es testēju sevi divas reizes nedeļā ar cik varu noskriet ar 4 min/km. Toreiz man bija 70 kg, tagad atpūtas riksī testējos ar 5min/km, sabiedrībai bīstami, ja ar saviem 100 kg kādu satraumēšu, Jelgavā pusmaratonu lēnītēm skatos uz 1:45 tad jau varēšu pāriet uz 4:40 min/km . Kapēc dzīve jāpakļauj skriešanai, ja var pakļaut alum ar garšīgu siera gabaliņu.
14:50
15/04/2016
Ja Ario sniegtie dati par vecumu nemelo, tad pacīnies ar augšdaļu, sevišķi pusmaratonos, ir diezgan grūti, un es personīgi neredzu tam jēgu. Paskaties cik tur desmitniekam ir gadu, vienīgais Macuks kkā turas augšdaļā. Maratonos jau ir nedaudz savādāk, bet tāpat visi ir salīdzinoši jauni.
Cita lieta ir pacīnieties ar vienaudžiem vecuma grupās.