Please consider registering
guest
23:21
26/05/2014
Šodien pēc skriešanas treniņa atcerējos, ka kādreiz gribēju izmantot sporta labaratoriju pakalpojumus. Nākamais loģiskais domu gājiens bija ko es no tā iegūšu izņemot savas ziņkārības apmierināšanu. Un atbildi nespēju izdomāt.
Nu sporta pulkstenis vajag, lai redzētu tagad, pēc gada un diviem ko es spēju ar vienu un to pašu piepūli paveikt. Un ja rezultāti uzlabojas, esmu uz pareizā ceļa. Nu aiziešu es uz sporta labaratoriju un uzzināšu, ka man ir plaušas un sirds kā amatierim vai kā profesionālim. Nu un kas no tā? Vai iegūtie fakti par sevi palīdzēs man kaut par 1 % uzlabot sniegumu? Neatkarīgi no sporta labaratorijas speciālistu padomiem tāpat es īsajās sacensībās skriešu uz elpošanas spējas robežas un vidējās & garās distances uz sāpju sliekšņa robežas. Neatkarīgi no iegūtajiem faktiem sporta labaratorijā es ikdienā trenēšos uz robežas starp spēku un bezspēku. Periodiski apmeklēt labaratoriju tikai lai redzētu mērījumu dinamiku? To var redzēt arī pēc treniņu un sacensību rezultātiem kā arī sajūtām.
13:12
15/04/2016
Esmu pie tiem pamuļķiem kas naudu labaratorijām ir iztērējis, vienīgais kas noderēja ir tas ka treniņos nevajag sevi visu izlikt, bet gan tā mierīgāk, bet to tāpat internets var iemācīt!
Vai ar veselību viss kārtība?! - to var caur ģimenes ārstu noskaidrot.
Rezumē viens - labaratorijās naudu netērajat :)
13:29
14/10/2016
Precīzi pirms 2 gadiem, kad sāku skriet, biju viens no tiem iesācējiem, kuru interesēja - nu, ko, KO tādu padarīt, lai skrietu ātrāk? Loģiski, ka gribēju zināt - ko no sporta uztura ieraut, varbūt naudu priekš sporta laboratorijas iekrāt... Tagad smiekli nāk - 30 gadīgam vīrietim, kurš 10 km skrien 51 minūtēs, štuko par sporta uzturu un tamlīdzīgi. :)
Tāpat skaidrs, ka visiem iesācējiem ir vajadzīga bāze (garie, bet lēnie un patīkamie skrējieni pie HR 120-140), spēka vingrinājumi, lai kādi muskuļi arī ir. Bet nu cilvēkiem, īpaši jau vīriešiem bez veselības problēmām, gribas visu un uzreiz. Kamēr nav kārtīgas bāzes, ātruma treniņi un intervāli varētu pat kaitēt. Tas ir vairāk nekā skaidrs. Skaidrs arī, ka treniņiem 80% ir jābūt patīkamiem, nevis maukt tikai tempa treniņus ar 95% atdevi. Arī tas pa lielam ir skaidrs. Kāds te sakars ar sporta laboratoriju?
Jo labāki kļūst mani rezultāti, jo vairāk pārliecinos, ka sporta laboratorija man nav vajadzīga. Visu laiku atlieku, atlieku, laikam tā arī neiešu. Vai viss ir kārtībā ar veselību - to var noskaidrot, uztaisot pilnu asins analīzi + kardiogramma.
11:09
24/05/2015
Sporta laboratorija nav izklaide. Iet uz sporta laboratoriju bez nākotnes mērķa ir tas pats, kas nopirkt automašīnu, zinot, ka mācīties to vadīt nav paredzēts. Bet, ja bez laboratorijas apmeklējuma nu nekādi nevar iztikt, tad labāk uz parastu poliklīniku, parastā veloergometrija, garā rindā un rezultātos mazāk cipari, kas neliks elsts un dvest - "A kas tas tāds?"
Es nevienu nemācu, bet šķiet interesanti, ka cilvēks vienlaicīgi interesējas par tēmu, bet tajā pat laikā saka, ka tas viņam nav saistoši :)
Labi, es off, iešu trenēties, lai varu noskriet maratonu normālā tempā un iegūtu tiesības komentēt kaut ko šeit :)
topinjs said
Kad 1:40 pusmaratonists sāk mācīt 1:18 pusmaratonistu/2:50 maratonistu. :D
11:31
27/10/2010
Sandijs said
Es nevienu nemācu, bet šķiet interesanti, ka cilvēks vienlaicīgi interesējas par tēmu, bet tajā pat laikā saka, ka tas viņam nav saistoši :)
Tas normāli. Painteresējas un pieņem kaut cik informētu lēmumu.
Sandijs said
Labi, es off, iešu trenēties, lai varu noskriet maratonu normālā tempā un iegūtu tiesības komentēt kaut ko šeit :)
Darba dienā, darba laikā? :o
Atvaļinājums? Runā, ka ārā karsts esot.