09:14
19/05/2009
Manuprāt ziemā lielāka nozīme ir sporta apģērba mazgāšanai, bet vēl lielāka nozīme ir žāvēšanai. ja skrien faktiski katru dienu, tad pamatapģērbs- ziemas sporta jaka un bikses arī ir jāmazgā katru dienu, jo parasti skrējējam nav vairāki šādi labas kvalitātes drēbju gabali. Ziemas laikā nav tik vienkārši sporta drēbes izžāvēt uz balkona, kā citos gada laikos, tāpēc nākas tos žāvēt žāvētājā. Taču šajā gadījumā windstopers tā jokaini salīp, līdz ar ko liekas, ka ļoti labi priekš tās drēbes žāvēšana žāvētājā nav. Uz radiatora likt drēbes liekas vēl sliktāk. Kā pārējie līdzatkarīgie tiek galā ar šīm problēmām? Varbūt ir kādi speciālie līdzekļi winstoperu žāvēšanai?
11:13
14/09/2009
Pēc skrējiena parasti visas panckas sametu veļasmašīnā,tad izkarinu izstabā uz žāvējamā statīva.Uz radiatoriem ? Nu tādas muļķības gan nedrīkst darīt neviens aktīvists - NE AR SKRIEŠANAS APAVIEM,NE APĢĒRBU - TAD VISS TIEK SAMAITĀTS,TIEK ZAUDĒTAS VISAS FUNKCIJAS ,tad vispār nav jēgas pirkt labu ekipējumu.
11:24
20/08/2009
Es arī termoveļu mazgāju pēc katras reizes, bet virsjaku reizi nedēļā vai arī "pēc smačoka" :) Žāvēju tikai uz redelēm, izžūst parasti pa vienu nakti.
Esmu dzirdējis, ka veļas mīkstinātājus nedrīkst lietot sporta apģērbam, tāpēc cenšos sekot, lai tas netrāpītos porcijā, kur ir mani loriņi.
Sporta veikalos ir arī speciālie pulveri sporta apģērbam, bet tos neesmu lietojis.
02:59
19/05/2009
arviko said:
Man tā šķiet ka vieglāk un ērtāk ir ielikt veļasmašinā un piespiest podziņu nekā skaloties zem tekoša ūdens. Cits jautājums cik tas ir pareizi, to gan nemācēšu pateikt. :) Es ar parasti pēc skrējiena iemetu veļasmašinā lai izskalojas ar tīru ūdeni, jo pulveri lieku tikai reizi nedēļā.
Kas tad pulverim vainas?